ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ “ВІЛЬХИ” ПРОЙШЛИ УСПІШНО (ВІДЕО)

ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ “ВІЛЬХИ” ПРОЙШЛИ УСПІШНО (ВІДЕО) 1581 переглядів

Випробування нової української ракетної техніки відбулось успішно. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробувальних пусків ракет на військовому полігоні в Одеській області. Про це повідомляє Український мілітарний портал

За його словами, цими випробуваннями завершився цілий етап в роботі українських розробників і виробників ракетної техніки.

«Зараз можна із впевненістю сказати, що Україна має нову потужну ракетну зброю, яка стане вагомим аргументом стримування агресора», – наголосив Секретар РНБО України.

ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ “ВІЛЬХИ” ПРОЙШЛИ УСПІШНО (ВІДЕО)
Фото: Юрій Бірюков

«Також, що дуже важливо, ми перевірили якість нових ракетних корпусів з надміцних сплавів, виготовлених на унікальному технологічному обладнанні, монтаж якого завершився минулого місяця в Державній акціонерній холдинговій компанії  «Артем»», – сказав Секретар РНБО України.

О. Турчинов розповів, що під час випробувань уточнювалися балістичні характеристики, перевірялася високоточна система наведення, ефективність нового твердого ракетного палива та надійність враження цілі бойовою частиною ракети.

«Під час випробувань ракети потрапили прямо в точку прицілювання, – повідомив він,- це унікальний результат, який вчергове доводить переваги українських ракет над російськими аналогами».

ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ “ВІЛЬХИ” ПРОЙШЛИ УСПІШНО (ВІДЕО)
Головний конструктор КБ “Луч” демонструє результати влучання ракети комплексу “Вільха” Фото: Юрій Бірюков

«Сьогодні ми зробили ще один потужний крок до зміцнення оборони і безпеки України», – підсумував О. Турчинов

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ