До Одеси прибули ще 4 малих броньованих артилерійських катери «Гюрза-М»

13 128 переглядів

Після проведення державних випробувань їх буде включено до складу флоту. Таким чином, вже ближчим часом ВМС ЗС України у своєму бойовому складі нараховуватимуть 6 таких катерів.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал.

Надходження нових катерів – це реальний крок на шляху розбудови і відновлення бойового потенціалу флоту, – про це заявив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко в інтерв’ю представникам військових ЗМІ після відвідування новоприбулих бойових одиниць. – Ми маємо відповідні завдання щодо розбудови інфраструктури базування флоту, у тому числі на Азовському морі, формуванню відповідних тактичних груп з метою забезпечення захисту морського узбережжя, що є одним із завдань ВМС, – додав він.

Як наголосив віце-адмірал Ігор Воронченко, на трьох катерах командирами є лейтенанти – цьогорічні випускники. За його словами, молоді офіцери під час плавання продемонстрували належні теоретичні знання і навички, набули цінного досвіду.

Зі свого боку, як представник підприємства-виробника, відповідальний здавальник 3-6 корпусів катерів Леонід Бабак висловив задоволення рівнем співпраці з військовими моряками, високо оцінив професійні якості новопризначених командирів катерів.

Ми задоволені тим, що “Кузня на Рибальському” поставляє продукцію у встановлені терміни, швидко реагує і враховує зауваження, які виникають в ході випробувань, – додав командувач вітчизняного флоту.

Як також повідомив керівник виду Збройних Сил України, наразі для потреб флоту будуються й катери іншого типу, крім того, завершується технічне проектування ракетного катеру, після чого планується перейти до його будівництва.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ