До держбюджету за 10 місяців 2016 р. надійшло 9,1 млрд. гривень військового збору

До держбюджету за 10 місяців 2016 р. надійшло 9,1 млрд. гривень військового збору 1639 переглядів

За весь минулий рік зібрали майже таку ж суму. Платники податків в 2016 році сплатили військового збору на 9 мільярдів гривень Сайт Міноборони України до державного бюджету за січень-жовтень 2016 року надійшло 9,1 мільярдів гривень військового збору, тоді як за весь минулий рік від військового збору в бюджет надійшла майже така ж сума, повідомляється на сайті Державної фіскальної служби.

Всього з початку адміністрування Фіскальною службою військового збору (серпень 2014 року) до державного бюджету було сплачено майже 21 мільярдів гривень військового збору. У серпні-грудні 2014 року перераховано 2,5 мільярдів гривень.»Платники податків сумлінно сплачують збір, розуміючи важливість цих коштів для української армії.

Тільки фізичними особами-підприємцями сплачено 25,7 мільйонів гривень. Крім того, за результатами декларування доходів громадян до сплати задекларовано 230,1 мільйонів гривень», — заявила начальник управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб департаменту податків та зборів з фізичних осіб ГФС Тетяна Федченко.

Платниками військового збору є фізичні особи — як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, фізичні особи-резиденти, які отримують іноземні доходи, а також податкові агенти України. Військовий податок в Україні почав діяти 3 серпня 2014 року, як екстрений захід для фінансування воюючої армії.

Спочатку передбачалося, що він буде діяти до 1 січня 2015 року, проте потім його подовжили до завершення реформи ЗСУ. Він стягується за ставкою 1,5 відсотки з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ