Директора «доньки» російского «РИА Новости» — «РИА Новости Украина» затримала СБУ. Пропагандиста звинувачують у державній зраді

Директора "доньки" російского "РИА Новости" - "РИА Новости Украина" затримала СБУ. Пропагандиста звинувачують у державній зраді 1544 переглядів

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіа-структур, підконтрольних Російській Федерації, і проводить слідчі дії в офісі «РИА Новости-Украина» в Києві.

«Правоохоронці встановили, що вони використовувалися країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України. Зараз проходять слідчі дії», — повідомила речниця СБ України Олена Гітлянська агентству «Інтерфакс-Україна» у вівторок вранці.

Вона уточнила, що, зокрема, обшуки проходять у розташованому в центрі Києва офісі «РИА Новости-Украина».

За словами Гітлянської, також правоохоронці затримали у вівторок вранці в Києві співробітника «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського.

Гітлянська в Facebook повідомила, що співробітники служби безпеки «розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Росії».

«Правоохоронці встановили, що вони використовувалися країною-агресором в рамках гібридної інформаційної війни проти України», — написала вона і додала, що зараз проходять слідчі дії.

Директора "доньки" російского "РИА Новости" - "РИА Новости Украина" затримала СБУ. Пропагандиста звинувачують у державній зраді

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ