БТР-4Е, «Корсар» і «Оплот»: Полторак розкрив плани придбання армією військової техніки

Український танк «Оплот» 12 909 переглядів

Купувати будуть не лише машини українського виробництва.

Українське оборонне відомство має намір придбати військову техніку закордонного виробництва. В цьому зізнався керівник міністерства оборони Степан Полторак на власній сторінці у Facebook.

За словами армійця, держава планує збільшити фінансовий ресурс на модернізацію і закупівлю нової техніки. «Буде підписано контракт на закуплю БТР-4Е останньої модернізації», — наголосив Полторак. Крім того, за його словами, ЗСУ збільшать замовлення на протитанкові ракетні комплекси «Стугна» і «Корсар».

БТР-4Е «Буцефал»

БТР-4Е «Буцефал»

«Окрім цього, враховуючи фінансовий ресурс, який міністерство оборони отримало влітку, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків «Оплот», — окремо наголосив міністр оборони.

Український танк «Оплот»

Український танк «Оплот»

Полторак зауважив, що українське військо вже забезпечене технікою, що дозволяє виконувати бойові завдання. «Але ми всі розуміємо, що техніка має змінюватися, проходити модернізацію. Переваги, які ми бачимо на наступний рік, це — засоби протиповітряної оборони, протитанкові засоби, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати, інші напрямки, які значно підвищать рівень боєздатності наших Збройних Сил», — пояснив міністр.

Раніше начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що українські танкісти отримають сучасні машини вітчизняного виробництва. «Буде техніка поповнюватись сучасними танками «Оплот». Або до кінця цього, або з наступного року поступить на озброєння», — заявив він.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ