Аваков закликає уряд вжити заходів для зняття «блокади ОРДЛО»

Аваков блокада ОРДЛО 1849 переглядів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликає Антитерористичний центр (АТЦ) прийняти відповідні рішення щодо зняття блокади на Донбасі, які б уряд міг виконати.«Давайте дотримуватися тих законів, які є і давайте дамо ті повноваження силовим органам, щоб відновити тут ситуацію. Я просив би керівників АТЦ зважувати всі відповідні рішення, Антитерористичного центру, який керує всіма силовими операціями в зоні Антитерористичної операції, зважити все… прийняти відповідне рішення, і ми це рішення забезпечимо», — сказав Аваков в ході наради прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з представниками металургійної промисловості в Києві у вівторок, передає «

Глава МВС зазначив: «Лібералізм нашого уряду не знає кордонів. Місяць нашої ліберальної політики, ваших ліберальних переговорів з ініціаторами цієї блокади… ні до чого не призводить. Треба приймати рішення».

Звертаючись до прем’єра, Аваков сказав: «Я, думаю, що, дасть Бог, до середи Ви дасте команду і служба підготує нарешті постанову Кабінету міністрів, який посилить порядок переходу».

Він також наполягає на вирішенні ситуації мінімального критичного імпорту — «товарообміну, який забезпечить тільки життєво необхідні речі для України, і це питання законодавчо буде врегульовано».

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ