Легалізація мародерства в «ДНР»

паспорта ДНР ЛНР 1302 переглядів

На окупованих територіях Донбасу продовжує поглиблюватися соціально-економічна криза. Замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми мешканців Донецької та Луганської областей, окупантів більше цікавлять тонкощі списання «державного майна» да побільше!

ЗАТ «ВТС» поринуло з головою у вирішення питання визначення шляхів і способів розкрадання «республіканською владою» (за посередництва керівництва заводів) активів підприємства.

І це не поодинокий випадок! «Російські куратори» продовжують «законодавчо встановлювати контроль» над основними галузями регіону, одночасно позбавляючи важелів впливу місцевих «обранців». “націоналізація іде повним ходом. Низкою «нормативних актів» «ради міністрів» від 24.05.2019 змінені «тимчасові адміністрації» на підприємствах харчової промисловості та аграрного сектору:

— «держкорпорація з розробки та реалізації сучасних технологій «Донецькі технології» призначена тимчасовим адміністратором ТОВ «Комбінат «Каргіл»;

— ТОВ «Галактика» призначено тимчасовим адміністратором по управлінню майном ТОВ «Амстор»;

— ДП «Промисловий союз» призначено адміністратором ТОВ «Спеціздат»;

— Держкорпорація «Аграрний Донбас» призначена тимчасовим адміністратором дочірнього підприємства «Ілліч-Агро Донбас» ПАТ «ММК ім. Ілліча»

На окрему увагу заслуговує «постанова уряду ДНР» від 24.05.2019 №9-5, положення якої визначають «спеціальний порядок списання майна, що перебуває у державній власності». Не виключено, що саме таким чином окупаційна влада «легалізовуватиме» вчинені факти мародерства.

Крім того, у світлі зазначеного вище, відомо про систематичні виклики до РФ (зокрема, у м. Москва) представників окупаційної адміністрації на «інструктажі». «Голова державного комітету податків та зборів ЛНР» С.А.Бородін 24 травня 2019 року брав участь у тематичній нараді, організованій російськими кураторами в приміщенні БЦ «Москва-Сіті». Вже 29 травня в урядовому комплексі в Москві, «міністра палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР» П.Мальгін й представники ДП «Луганська залізнична дорога» взяли участь у робочій нараді з питань поставок вугільної продукції в РФ.

Ось такі «ихтамнеты» та агресивна політика Кремля на окупованих територіях Донецької та Луганської областей!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ