Торгівля з окупантом. Олександр Гуменюк: «Фінансування та відновлення вузлових станцій Іловайськ та Дебальцеве відбувається за наш з Вами рахунок…»

11 355 переглядів

В час, коли йде війна з російським агресором, коли на сході гинуть наші бійці — наша держава, в обличчі брехливого Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та мабудь його бізнес інтересів у обличчі ПАТ «Укрзалізниця», не лише продовжує співпрацювати з ворогами України, а й з наших кишень фінансує стратегічні залізничні шляхи, розв’язки та сполучення.

Безконтрольно та без зупинок, з територій підконтрольних терористами, російські вагони без перешкод та перевірок курсують по нашій території. Це питання є не тільки питанням  спонсорування тероризму та терористів, це питання є і питанням безпеки як віськових так і усієї країни.

Розслідування злочинної бездіяльності уряду України від Олександра Гуменюка для «Слідства.Інфо» прямо з зони АТО

12274694_892816304127626_3464232569815024908_nОлександр Гуменюк:

«Що Ви знаєте про Донецьку залізницю? Напевно небагато. А цікавого там насправді дуже багато. Почнемо з того, що дане державне підприємство досі функціонує і знаходиться воно у Донецьку. Більше того, витрачає бюджетні кошти… Для чого і з якою ціллю? На всі ці питання ми дамо відповідь у нашому новому фільмі-розслідуванні Слідства.Інфо «Дорога в паралельну реальність».

Фінансування та відновлення вузлових станцій Іловайськ та Дебальцеве відбувається за наш з Вами рахунок. Компанії, що отримують ці гроші та виконують там роботи зареєстровані та функціонують в Донецьку, а їхні власники шанувальники «руского мира». Щодня повз лінію розмежування з окупованої території прибувають сотні вагонів з вугіллям. І це лише невеличка частина того, що нам вдалось розвідати про роботу Донецької залізниці. Ми відправились в зону АТО для того аби продемонструвати Вам, як і для чого функціонують залізничні шляхи на окупованих терористами територіях.»

Вони саджають добровольців, «шукають» винних у розстрілі групи Ендрю, та при цьому закривають очі та контролюють мільярдний трафік контрабанди…

Георгій Тука: наркотрафік та коштовності стали причиною розстрілу мобільної групи Андрія Галущенко

Мабуть, не доречним буде питання: чи є в Україні служба безпеки?

Підписуйтесь на нашу сторінку у facebook!

Долучайтесь до нашої спільноти у facebook!

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ