Видались з російських соціальних мереж – отримай книжку!

11 457 переглядів

Під  таким гаслом  Львівська обласна молодіжна організація «Юнацтво»   у селі Зашків Жовківського району провела акцію, спрямовану на боротьбу з російськими окупантом в інформаційному просторі.

вишкілЗахід, який привернув увагу відбувся в рамках військово-патріотичного табору «Зашків-2016», який присвячений 125 річниці від дня народження полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів — Євгена Коновальця. Вишкільний табір «Зашків – 2016» спрямований на патріотичне виховання молоді, популяризацію оздоровчого туризму, екологічне виховання, ознайомлення з історією краю. Учасники здобули необхідних знань і навичок як поводити себе зі зброєю та під час небезпеки, як правильно себе захистити, як згуртувати навколо себе інших людей для оброни держави.

IMG_4680Що стосується акції «Видались з російських  соціальних мереж – отримай книжку!», організатори відмітили те, що значна кількість відвідувачів охоче «проміняли» свій акаунт у соцмережі «Вконтакті» та «Однокласники» на патріотичну книгу. Сама акція зв’язана з тією ситуацією, що значна кількість адміністраторів впливових патріотичних спільнот «Вконтакті» ( з якими доводилось співпрацювати) скаржилась на те, що користувачів українських інформаційних спільнот автоматично видаляли з груп (при цьому при перевірці останнього доступу до власних сторінок відображались російські ІР-адреси).

1 Таким чином можна зробити висновок,що адміністрація «Вконтакті» безперешкодно може отримувати доступ до будь-якого аканту, без згоди його власника. Після «такого» багато українських користувачів прийняли для себе рішення не затримуватись у російських соцмережах та назавжди розпрощатись з обмеженим російським інформаційним простором.

Це вже не перший випадок безпідставного і незаконного отримання доступу до акауантів і спільнот:  Не питаем иллюзий, российские социальные сети и Одноклассники и ВКонтакте — контролируются ФСБ «Украинские» патриотические паблики «ВКонтакте» и «Одноклассниках» контролирует враг — документ.

Єдине правильне рішення, що дозволить позбутись впливу російської пропаганди – підтримати молодіжну ініціативу та видалитись з російських соцмереж!Навіть без жодних подарунків!

Подписывайтесь на новости #trident в социальных сетях:
Страница Trident в Facebook поставь «Like» и подпишись!
Группа Trident в Facebook присоединяйся к сообществу!
Страница Trident в Тwitter заходи и «читай» нас!
Страница Trident в Google+ подпишись в Google+
Канал Trident в YouTube подпишись на канал YouTube
Страница Trident ВКонтакте подпишись на новости!
Группа Trident в «ОК» заходи в нашу группу!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ