«Укроборонпром» представив світу безпілотний «Фантом-2» на AUSA-2017. ВІДЕО

11 412 переглядів

Провідний спецекспортер Державного концерну «Укроборонпром» – ДГЗП «Спецтехноекспорт» здійснив світову прем’єру нової безпілотної наземної бронемашини «Фантом-2» на міжнародній оборонній виставці AUSA-2017, що нині триває в Вашингтоні. Ця техніка є продовженням лінійки українських інноваційних «Фантомів» задля ведення сучасних бойових дій.


«Український ОПК швидко імплементує досвід гібридної війни та впроваджує у виробництво новітні розробки. Перший «Фантом» був представлений міжнародній спільноті в лютому на IDEX-2017, через півроку наші фахівці розробили наступну його модифікацію, а вже сьогодні «Фантом-2″ стає прем’єрним озброєнням на стенді Концерну в рамках AUSA-2017», – повідомив директор «Спецтехноекспорту» Павло Барбул.

«Укроборонпром» представив світу безпілотний «Фантом-2» на AUSA-2017

Наземний безпілотник «Фантом-2» має колісну формулу 8х8 та може бути оснащений гусеницями. Запас ходу нового Фантому сягає до 130 км, він розвиває швидкість майже до 60 км/год, а потужність гібридного двигуна сягає 80 кВт. Керування здійснюється за захищеним радіоканалом, дальність якого сягає 20 км, або через волоконний кабель довжиною 5 км. Машина оснащена спареним 23мм автоматичним кулеметом, системою залпового вогню некерованими ракетами РС-80 та двома пусковими установками для керованих протитанкових ракет.
Нагадаємо, що Державний концерн «Укроборонпром» вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017 (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді Концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користується українська армія.

Джерело: Укроборонпром

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ