Найближчим часом ЗСУ має отримати нові види техніки та зброї — Турчинов

1929 переглядів

За словами Турчинова: це одна з проблем, яка потребує негайного розв’язання, «є відсутність нової зброї у наших військових, які захищають Україну на сході».

Далі, Олександр Турчинов заявляє, що українські військові найближчим часом повинні отримати на озброєння нові види техніки та зброї.

Його слова підтверджують і у прес-службі РНБО, про це він сказав на Гончарівському полігоні Збройних Сил України під час випробування нових зразків озброєння та військової техніки, розроблених підприємствами українського ВПК.

Вже було випробувано широкий спектр нової зброї, виробленої саме на українських підприємствах: кулемети, снайперські гвинтівки, ручні протитанкові гранатомети, міномети, сучасні протитанкові ракетні комплекси та і боєприпаси до них також звісно українського виробництва.

Секретар РНБО особливу увагу приділив термобаричним боєприпасам, які на сьогоднішній день фактично відсутні на фронті. За його словами, було продемонстровано ефективне ураження цілей під час випробувань ручної термобаричної гранати та реактивного піхотного вогнемета. «Військові Збройних Сил України найближчим часом повинні одержати їх на озброєння», — наголосив він.

Під час випробувань мінометів конструктори та виробничники доповіли секретарю РНБО, що зауваження військових, які надходили під час застосувань в умовах бойових дій 120-міліметрових українських мінометів, були враховані, недоліки виправлені.

Турчинов наголосив: «для нас пріоритетним є питання забезпечення виробництва боєприпасів, зокрема, снарядів крупних калібрів». «Саме для цього передбачено додаткове фінансування, визначене змінами до бюджету поточного року», — додав Турчинов.

«Наше завдання – не тільки надійно захистити Україну, але і відстояти свої позиції на міжнародних ринках озброєння, що, своєю чергою, забезпечить додатковий ресурс для розвитку ОПК та зміцнення потенціалу нашої армії», — підсумував Турчинов.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ