Михайло Берчук — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Михайло Берчук - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS 1678 переглядів

Відомий еко-активіст Михайло Берчук став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Михайло – еко-активіст , що бореться за чисте навколишнє середовище для мешканців смт. Власівка, що на Кіровоградщині.
Його боротьба почалась після того як від онкології померла мати. Він виявив, що в місцевості зростає кількість онкохворих та зустрічаються часті захворювання легенів серед дітей (обструктивний бронхіт, пневмонія, ГРВІ). Захворювання на думку Михайла зростають через збільшення шкідливих викидів у повітря та воду, які є продуктами діяльності заводів харчової промисловості.
Коли в смт. Власівка розпочалося нове будівництво заводу з виробництва без передбачених фільтрів та очисних споруд Михайло розпочав боротьбу проти такого будівництва.

Питаннями і проблемами екологічного характеру займається з 2014 року. Це і висаджування парків та догляд за ними, і протесні акції та навіть власні розслідування щодо причин поганого екологічного становища в регіоні.

Михайло БерчукСвоєю діяльністю наражає своє життя та здоров’я на небезпеку адже на нього вже неодноразово здійснювались напади, що мали важкі наслідки та, які наймовірніше пов’язані саме з активізмом Михайла.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИOne comment

  • Pingback: Євромайдан SOS нагородив волонтерів “Волонтерською премією – 2017” – #трайдент