Григорій Стасюк — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Григорій Стасюк 1693 переглядів

Відомий волонтер Григорій Стасюк став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Григорій Стасюк приїхав у Харків у квітні 2014 р. з Волині розбудовувати українську церкву в східному регіоні країни. З перших днів війни отець Григорій почав їздити в найгарячіші місця, де йшли запеклі бої — Майорськ, Троїцьке, Попасну і т.д. щоб допомагати бійцям духовно і матеріально.
Опікувався Харківським Південним Постом — волотерським центром на залізничному вокзалі, що опікується переселенцям та учасниками АТО, що прибувають до міста. У Харківському військовому шпиталі постійно відвідував поранених і хворих воїнів АТО. Храм, де він є настоятелем, став осередком волонтерства у місті і міцною базою матеріального забезпечення волонтерського руху. Тут постійно проходять нагородження відзнаками бійців АТО та помічників фронту. Жоден патріотичний захід у Харківській області не проходить без участі отця Григорія.
До недавнього часу на волонтерських засадах був військовим капеланом у в/ч 3017 НГУ. А також постійно відвідує з подарунками модульне містечко для переселенців.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ