ЕБРР привлек €23 млн. в развитие ветровой станции на Львовщине

1429 переглядів

Як повідомили в представництві ЄБРР в Україні, станція «Карпатська» із встановленою потужністю в 20,7 МВт експлуатуватиме шість вітрових турбін.

«Пакет фінансування в сумі 23,1 млн євро, організований Банком, включає в себе 8,6 млн євро від ЄБРР, 4 мільйони — від Фонду чистих технологій, кредит першої черги в розмірі 5,5 млн євро від Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються, а також кредит першої черги в розмірі 5 млн євро від Екологічної фінансової корпорації Північної Європи, — йдеться в повідомленні ЄБРР.

— Підтримка проекту надається через Фонд кредитування стійкої енергетики України USELF, мета якого — надання фінансування місцевим приватним підприємствам, готовим вкладати кошти в невеликі проекти використання відновлюваних джерел енергії в Україні. Впровадження USELF підтримується за рахунок коштів технічного співробітництва, наданих Глобальним екологічним фондом, Швецією і Японією».

Коментуючи прийняте рішення, голова представництва ЄБРР Шевкі Аджунер зазначив, що проект дуже важливий для регіону і країни. «Він показує, наскільки значний потенціал відновлюваних джерел енергії в Україні. Крім того, він прокладає шлях до подібних приватних інвестицій по всій країні», — цитує Аджунера представництво.

У ЄБРР також відзначили, що, почавши цю ініціативу у сфері стійкої енергетики, Банк продовжує сприяти розвиткові відновлюваних джерел енергії в Україні, які набувають дедалі більшого значення для енергетичної безпеки країни.

Зроблено в Україні
, УНІАН

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ