У Великобританії заявили про хакерські атаки з боку Росії

Великобританія РФ кібератаки 1792 переглядів

Російська Федерація посилила кібератаки з метою викрадення даних у сфері оборони та закордонної політики з урядових установ у Великій Британії. Про це в інтерв’ю газеті The Sunday Times заявив новий глава Центру національної кібербезпеки (NCSC) Кіаран Мартін.
«Британія зіштовхується з 60 кібератаками щомісяця, включаючи спроби профінансованих Росією хакерів украсти дані у сфері оборони та закордонних справ з урядових установ», — заявив він.
Зі слів глави NCSC, Російська Федерація загалом збільшила свою агресію в кіберпросторі. Зокрема, Мартін відзначив зростання кількості кібератак на «незахищені цілі», а саме місцеві ради, благодійні установи та університети, де хакери намагаються дістати персональні дані або наукові розробки.

Крім того, Британія також стурбована зростанням кремлівської пропаганди за рахунок збільшення кількості російських медіа, які поширюють фейкові новини. Новий глава Центру національної кібербезпеки також анонсував відкриття королевою Великої Британії нового кіберцентру у вівторок, 14 лютого

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ