у Польщі «чітко і недвозначно» встановили відповідальність Росії за авіакатастрофу з Качинським

у Польщі "чітко і недвозначно" встановили відповідальність Росії за авіакатастрофу з Качинським 12 455 переглядів

Заради відновлення слідства провели ексгумацію тіл загиблого президента та його дружини. Через шість років після трагічної загибелі президента Польщі Качинського поляки художньою мовою у фільмі «Смоленськ» сказали те, що в багатьох досі на думці: його літак розбився не випадково.

І цього тижня відважилися на дуже важкий для католиків крок – вийняли з могили тіла президента і його дружини, щоби відновити розслідування, яке нашвидкуруч згорнули 2010-го. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН Тиждень

Нині виявилися факти, які «докорінно змінюють думку» про те, що сталося, заявив польський міністр оборони. Висновки спеціальної польської урядової підкомісії, каже Антоній Мацеревич, «чітко і недвозначно» встановили відповідальність Росії за авіакатастрофу.

Проте чорні скриньки літака та його уламки – досі в Росії. А записи чорних скриньок були частково стерті як у Росії, так і в Польщі. То чи час збирати ще один міжнародний суд, як по «Боїнгу», який збили на Донбасі, дивіться подробиці в сюжеті Маргарити Ситник.

ТСН

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ