У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою «ЛДНР»

У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" 12 085 переглядів

У Молдові знешкодили і затримали парамілітарну групу, яка мала символіку бойовиків окупованого Донбасу.

Про це повідомляє прес-центр Служби інформації і безпеки Молдови.

Члени формування прикривали свою діяльність проведенням військово-тактичних ігор.

Молдавські правоохоронці стежили за угрупуванням більше року, встановлюючи прямі зв’язки між її членами і воєнізованими групами на Донбасі.

В ході обшуків було виявлено великий арсенал зброї: боєголовки і гранатомети, гранати F1, 260 патронів калібру 5,45 мм, бойова зброя та навіть військова техніка.

Молдавські силовики говорять, що угруповання мало жорстку ієрархічну структуру. Члени формування проходили ідеологічну і військову підготовку.

У їхніх будинках були виявлені прапори і знаки розрізнення, що використовуються бойовиками в ОРДЛО.

У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР"  У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР" У Молдові затримали озброєне до зубів угрупування з символікою "ЛДНР"

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ