У Києві СБУ припинила діяльність call-центру, через який незаконно вимагалися гроші у боржників банку «Михайлівський»

1622 переглядів

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили у Києві діяльність call-центру, через який незаконно вимагалися гроші боржників банку «Михайлівський» в інтересах колишнього власника установи.

У рамках досудового розслідування за ч. 5 ст. 191 та ст. 218-1 щодо розкрадання коштів банку колишнім власником, правоохоронці встановили, що зловмисники передали частину боргових зобов’язань «Михайлівського» іншій фінансовій структурі. Ділки, через підконтрольний столичний call-центр, незаконно телефонували позичальникам банку з вимогами сплатити гроші на її рахунки.

Під час обшуків у приміщеннях call-центру, оперативники СБ України виявили списки вкладників банку, базу даних боржників, близько тисячі порожніх та заповнених бланків «Банк «Михайлівський», велику кількість сім карт, з яких здійснювалися телефонні дзвінки клієнтам. Діяльність call-центру припинено.

Доручення перевірити, у рамках кримінального провадження, законність вимагання грошей з позичальників банку дав СБУ Президент України під час зустрічі з клієнтами «Михайлівського». Триває досудове слідство.

n_2351_36596136 n_2351_76745877

Прес-центр СБ України

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ