СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ПІДПИСАЛИ ОФСЕТНУ УГОДУ

СТВОРЕННЯ НОВИХ СИСТЕМ ОЗБРОЄННЯ – ПРІОРИТЕТИ РОБОТИ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКОЇ КОМІСІЇ З ВТС 1554 переглядів

Українська компанія “Спецтехноекспорт” та турецька компанія Aselsan підписали офсетну угоду в рамках проекту військовго зв’язку.

 

Під час 6-го засідання спільної турецько-української комісії з питань оборонної промисловості в Анкарі була підписана офсетна угода між “Спецтехноекспорт” та Aselsan у рамках постачання засобів військового зв’язку для України, повідомляє C4Defence.

 

180704 ASELSAN 2

 

Згідно з цією угодою, Міністерство оборони України отримає сучасне програмне забезпечення та технології, що посилять можливості ЗСУ. Окрім цього, угода містить положення щодо зустрічної торгівлі.

СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ТА ASELSAN ПІДПИСАЛИ ОФСЕТНУ УГОДУ

Нагадаємо, що 9 жовтня 2017 року компанія “Спецтехноекспорт” підписала угоду з Aselsan щодо купівлі засобів УКХ-зв’язку серії “9661” на суму $43,635 млн грн. Радіостанції створені на основі технології software-defined radio (SDR), де базові параметри пристрою визначаються програмним забезпеченням. Системи зв’язку від Aselsan забезпечують як безперешкодний зашифрований голосовий зв’язок, так і одночасну передачу даних з використанням можливостей мережі AdHOC.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ