Сміттєва люстрація мера Конотопа Семеніхіна (ВІДЕО)

Сміттєва люстрація Мера Конотопа Семеніхіна 11 183 переглядів

Злякавшись АТОвців яких Семеніхін напередодні образив, #покищомер
Конотопа, як останній боягуз сховався в кабінеті та не хотів відкривати двері. Він виповз як щур тільки тоді, коли очільник поліції Конотопа, Богдан Войцеховський йому гарантував безпеку.

Богдан Войцеховський в колишньому командир батальйону «Київ-2» та полка «Київ», справжній герой, який провів на передовій три роки, ніколи не ховався за спинами своїх підлеглих та користується в них беззаперечною повагою.

Комбан К-2 Богдан Войцеховський та командир роти Антон Примушко

Комбан К-2 Богдан Войцеховський та командир роти Антон Примушко на передовій в селищі Кримське, Луганська область

Семеніхін, який навіть не мав табельної зброї і був звичайним «туристом» АТО, образив бойового комбата. За комбата вступились його побратими з батальйону «Київ-2» та місцеві АТОвці з метою притягнути негідника Семеніхіна до відповіді.

Ярослав Коваленко - доброволець із Конотопа, активіст Майдану, колишній боєць К-2. Зараз один з кращих снайперів ЗСУ

Ярослав Коваленко — доброволець із Конотопа, активіст Майдану, колишній боєць К-2.

Але той як щур сховався в своєму кабінеті. Після того як щур виповз справжнім героям війни та місцевим поліціейським довелось стати в оточення, щоб протестувальники не вкинули горе-мера в смітник.

Нагадаємо, 2-го липня, мешканці Конотопа, невдоволені політикою мера міста та його вчинками, зібралися під міської радою та вимагали відставки міського голови Артема Семеніхіна.

Мешканці міста були вкрай невдоволені тим, що вперше за 69 років зупинився міський трамвай і працівникам не платять зарплату. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Зореслав Замойський і також оприлюднив відео народного бунту у місті на Сумщині.

Крім того, ветерани АТО також мали претензії до мера, представника від ВО “Свобода”. Звинувачували Артема Семеніхіна й у побитті людей і скоєння ДТП з тяжкими наслідками, хамстві та самоуправстві.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ