Сергій Максимець — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Сергій Максимець волонтер 1613 переглядів

Відомий волонтер Сергій Максимець став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Відомий у всьому світі ливарник церковних дзвонів. В його арсеналі більше 500 тисячі дзвонів, які відливав ще з 16 років. Одна з його робіт прикрашає храм в Вифлеємі. Наразі дзвін його дзвонів дзвони замінили звуки снарядів. Його всі бійці та волонтери з повагою називають «Дядя Сережа».

Знають його дуже добре, адже Сергій протягом 2014-2015 років практично щодня виїздив на схід. Сон по дві-три години, готовність виїхати з першим дзвінком, постійна дорога. В одній з таких поїздок відчув поколювання в області серця. Приїхав в лікарню. Виявилось, що поколювання були інфарктом. Проте, його це спинило ненадовго…

Сергій Максимець родом з Донецька, коли почалася війна переїхав у Київ. Дядько Сергій істинний патріот України, потрапив у розстрільні списки «ДНР», змушений був евакуюватися з рідного міста разом із сім’єю. З початком бойових дій на сході почав возити все необхідне на фронт. Від амуніції, їжі, медикаментів, до оптики та автомобілів.

Його бусик – це фактично його дім. Скільки тон снарядів, обладнання та іншого корисного він відвіз на передову, складно підрахувати. Сам вивозив поранених з-під Іловайська. Мав контузію. За часи волонтерства отримав масу нагород від бойових підрозділів ЗСУ, НГУ та інших формувань.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ