Розвідники — це еліта нації та еліта Збройних Сил України! ВІДЕО

11 573 переглядів

Сьогодні, 7 вересня, в Україні відзначають День воєнної розвідки – важливого органу, який допомагає захищати Україну від російської агресії.

Сучасна воєнна розвідка України за 25 років стала одним з ефективних інструментів захисту національних інтересів держави. В умовах продовження гібридної війни проти України ваша розвідувальна діяльність як ніколи набуває особливого значення.

Завдяки професіоналізму, мужності, високій відповідальності під час виконання надважливих завдань, особливо в районі проведення антитерористичної операції, результативній аналітичній діяльності керівництво нашої країни і Збройних Сил України отримує оперативну і об’єктивну інформацію щодо планів і намірів дій противника, яка слугує підґрунтям для прийняття важливих військово-політичних рішень та сприяє успішній реалізації заходів, спрямованих на подолання агресії та виконання Збройними Силами України покладених на них завдань із відстоювання суверенітету нашої держави.


«Сьогодні з впевненістю можна сказати, що воєнна розвідка України надійно стоїть на захисті національних інтересів нашої держави, ставши однією з основних високотехнологічних та інтелектуальних складових бойового потенціалу ЗСУ, гарантом захисту територіальної цілісності нашої держави. Все це стало можливим завдяки самовідданій праці багатьох поколінь співробітників ГУР МО України, органів управління розвідкою, військових частин та підрозділів», — йдеться у повідомленні.

Так проілюстрував своє вітання українським розвідникам один з користувачів Фейсбук

Вітання українським розвідникам одного з користувачів Фейсбук виглядає так

Президент України Петро Порошенко також привітав військових розвідників зі святом.

«Розвідники – це еліта нації та еліта Збройних Сил України. Вітаю вас, воїни, з професійним святом», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ