РОСІЯ ЗА КРОК ВІД ПОВНОЇ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ З ЗИМОВОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 – ЗМІ

РОСІЯ ЗА КРОК ВІД ПОВНОЇ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ З ЗИМОВОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 – ЗМІ 11 557 переглядів
До МОК потрапили нові дані щодо вживання допінгу учасниками російської збірної.

Збірна Російської Федерації за крок від дискваліфікації з зимової Олімпіади 2018 року через нову інформацію про допінг. Її надав інформатор організації WADA, екс-голова Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков, який нині перебуває під програмою захисту свідків у США.

Довідка: Зимові Олімпійські ігри відбудуться 9-25 лютого 2018 року у місті Пхьончхан, Корея.

Як стало відомо, Родченков надав Міжнародному олімпійському комітету нову інформацію про махінації російських спортсменів на зимовій Олімпіаді 2014 року в Сочі. Про це інформує УНІАН, посилаючись на видання Daily Mail.

За даними ЗМІ, відповідну інформацію вже донесено спеціальним комісіям МОК під керівництвом Самуеля Шміда і Денніса Освальда.

Родченков заявляє, що готовий зробити надану інформацію публічною, якщо МОК у своїх розслідуваннях проігнорує отримані дані. Також екс-голова Московської антидопінгової лабораторії каже про те, що російська допінг-змова була організована і фінансувалася безпосередньо Міністерством спорту Росії під керівництвом Віталія Мутка, який нині обіймає посаду заступника прем’єр-міністра Росії.

Натомість Мутко та президент Росії Володимир Путін неодноразово заперечували будь-яку причетність спортсменів РФ до допінгового скандалу. Більш того, Москва неодноразово вимагала екстрадиції Родченкова зі США.

Зауважимо, що раніше Григорій Родченков докладно розповів про те, як російські агенти ФСБ навчились відкривати пробірки зі зразками сечі російських спортсменів та замінювати їх чистими зразками. Співробітники антидопінгової лабораторії через секретний люк потрапляли в офіційну лабораторію Олімпіади в Сочі і за допомогою солей робили неможливими для перевірок позитивні допінг-проби.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ