П’яний депутат Верховної ради від Радикальної партії України Ігор Мосійчук влаштував дебош в студії. ВІДЕО

П’яний депутат Верховної ради від Радикальної партії України Ігор Мосійчук влаштував дебош в студії. ВІДЕО 12 831 переглядів

України Ігор Мосійчук влаштував скандал в ефірі політичного ток-шоу на телеканалі ZIK, із звинуваченнями кинувшись на провідну, після чого пішов зі студії, заявивши, що перед програмою випив.

Мусійчука було запрошено до  ефіру політичного ток-шоу, яке йде в прямому ефірі на українському телеканалі  Zik.  Ігор Мосійчук влаштував мовну перепалку з ведучою ток-шоу, екс-депутатом Інною Богословською, звинувативши її в спекуляціях з приводу його укладення в СІЗО.

Народний депутат Мусійчук покинув студію, а Богословська поскаржилася, що не варто пускати до ефіру громадян, від яких пахне алкоголем.

Під час скандалу Мосійчук у прямому ефірі визнав, що перед програмою він вживав спиртні напої.

Нагадуємо: Це вже не перший скандал за участю Мосійчука. У липні біля Печерського суду Києва, коли почався розгляд справи щодо лідера Радикальної партії України Олега Ляшка, то Мосійчук – його одно партієць, тоді плюнув в обличчя депутату від Блоку Петра Порошенка  — Сергію Капліну.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ