Проект «Стоікон» — частину ікон буде передано на передову, як оберіг святості та для захисту від проросійської нечисті

Проект Стоікон Роман Бончук Юлія Цепун Ігор Гурик Майдан Гідності 11 202 переглядів

ПРОЕКТ «#СТОІКОН«

Перша частина ікон від видатного художника Романа Бончука буде презентована в Києві в Українському домі 10 березня 2017 року.

Проект «Стоікон» виник як сокровенність увірування в святість перемоги.
Складається з іконописних робіт /100 левкасних дошок/ різного тематичного спрямування із зображенням ликів святих, великомучеників та блаженніших, людей та індивідуумів, котрі силою та вірою служіння йшли до перемоги добра, справедливості, моральної чистоти та відповідальності й тріумфу добра на планеті. Лики мають силу й вчасне звернення до них із молитвами та проханнями дисциплінує час, внутрішню природу, світовий простір та пам’ять історії.

Проект складається з багатьох частин різних етапів створення та буде писатись до завершення війни на Сході України, в котрій Україна втрачає найцінніше — Квіт нації.

Першу частину ікон буде презентовано в Києві в Українському домі й передано командирам батальйонів, як оберіг святості та захисту від проросійської нечисті та силі вірування в землю Українську.

Частину іконописних робіт буде освячено в Гошівському монастирі, частину передано через волонтерів на передову, частину передамо капеланами, декотрі поїдуть на передову й будуть освячені на місці на блокпостах, як символ захисту та непохитності духу.
Частина іконописних робіт буде передаватись в військові госпіталі, в реабілітаційні центри та просто віддані бійцям для зцілення та одуження.

Ймовірним є константність проекту та його універсальність: не дивно, що роботи писатимуться постійно й кількісно збільшитимуться до трьохсот робіт.

Слава Україні!
Слава Героям!
З нами Бог!
З нами святість віків!

З повагою, Ігор Гурик, Юлія Цепун, Роман Бончук

Благодійний фонд «Майдан Гідності»​

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ