Олена Шевцова — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Олена Шевцова Євромайдан SOS 2017 11 140 переглядів

Відома волонтер Олена Шевцова стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Волонтер з відкритим добрим серцем, але міцним характером, з купою енергії, яку невідомо з якого рукава бере!

Олена мала тривалу хворобу і потребувала пересадки нирки. Заради Майдану відклала операцію з трансплантації, на яку вже було зібрано кошти, до кращих часів. Війна, що почалася після Майдану, стала ще одним вагомим приводом для того, щоб не займатися собою.
Три роки Олена провела між гемодіалізом та поїздками на схід. Операцію Олена перебула лише нещодавно, проте після цього ще з більшою силою включилась в роботу . Забезпечення підрозділів, законодавчі ініціативи, направлені на підвищення забезпечення військових підрозділів, захист прав військових, громадський контроль, Рада волонтерів МО, громадська Рада МОЗ та МВС ось перелік обов’язків та завдань, які ставить перед собою Олена.

Волонтерством зайнялась ще на Майдані. А коли сформувалися добровольчі батальйони – почала допомагати їм . Її допомогу отримували, зокрема, 54-й розвідбат, добровольчі батальйони «Січ», «Київ-2», «Донбас», «Айдар», ДУК «Правий сектор», батальйон УНСО, 28-ма, 51-ша та 72-га бригади, 30 механізована бригада, 81 бригада, 92 бригада, 93 бригада, 79 бригада, а також дитячі будинки на сході України. Основними напрямом її допомоги військовим є автомобілі, ремонт військової техніки, джерела енергії та оптика.

Крім допомоги військовим, шалене бажання створити ефективну систему транспланталогіі в Державі, подарувати людям шанс жити і можливість.

Альона Шевцова волонтер

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ