Оксана Ткачук (Трапані) — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Оксана Ткачук (Трапані) волонтер 1628 переглядів

Відома волонтер Оксана Ткачук (Трапані) стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Якщо хтось не чув про Оксану Трапані, то це через її талант приходити на допомогу при першому проханню тихо, як приходить Святий Миколай вночі і кладе під подушку дарунок, а зранку тішиться разом з дітками їх знахідці. Подарунки Оксани для знедолених дітей долетіли майже в кожну область України. Оксана проживає в Італії, та серцем і душею завжди з Україною.

Своє волонтерство розпочала вже у 2005 році, коли пересилаючи подаруночки своїм діткам, з далекої Італії, не обминала і Чернівецький будинок дитини. Вона дуже чуйна до дитячого болю. З часом назбирала однодумців і стала координатором групи «Подаруй посмішку». А вже коли почалися бойові дії, дуже активно підключилась до різного роду акцій — збору допомоги для дітей загиблих АТО, вимушених переселенців.

Щотижня в Україну їдуть десятки коробок з гуманітарною допомоги для інтернатів, дитячих будинків, волонтерських груп. Кошти для допомоги Оксана бере з власного бюджету, з пожертв, організовує благодійні вечори. Оксана каже, що їй пощастило на добрих людей, що долучаються до акцій, шоферів, що безоплатно довозять допомогу до адресатів.

Продає пряники та купує дорогу апаратуру, а саме: аналізатор в Обласну чернівецьку дитячу лікарню, ліки для хворих на астму до шпиталю інвалідів; приладдя для діабетиків в ендокрінологічний диспансер, приладдя в онколікарню.

Нещодавно в Кропивницькому завдяки дівчатам з «Подаруй усмішку» пройшло Свято казки. Онкохворим діткам гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні подарували благодійну виставу. Виручені кошти пішли на поїздку дітей загиблих військових з чотирьох прифронтових областей у Львів на Різдво, третя частина коштів була використана на поїздку для близько 400 дітей з інтернатів Чернівецької області у театр в Чернівцях та виставу

Після Кропивницького свято казки пройшло в онковідділеннях Харкова, Вінниці, Івано-Франківська, Чернівців.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ