Ниточка до ниточки як «рука – рику миє» — «волонтерськи» схеми та схеми зрадофілів.

11 369 переглядів

На початку агресії Росії в Україні, в більшості людей з’явилась невтримна сила та бажання допомагати захисникам України.

Волонтери, їх вклад в допомогу нашим захисникам не вимірюється: грамотами, нагородами, подяками. На початку збройної агресії в нас не було армії. Добровольчі підрозділи, зауважимо в яких були і кадрові офіцери запасу з бойовим досвідом, і волонтери, які віддавали на фронт все, навіть останнє —  робили це щиро, нічого не хочучи у замін. Йшов час, рівень війська виріс завдяки і волонтерам і державі, виріс і апетит деяких «волонтерів».

Ведучий, + Раїса Шматко в елегантній комбінації рожевих штань та камуфляжу, дружина колишнього голови ДРДА Геннадія Сінцова (нагороджена на цьому вечорі Наталія Сінцова) та + «95 квартал»

Maryna Romanovych у Будинок Культури «дарниця».

Важко не помітити або пройти мимо тих, хто бє себе у груди, носить на грудях купу «бляшок» не воюваши жодного дня а чисто возячи допомогу зібрану іншими, практично, вклад багатьох людей видаючи лише за свою власну заслугу. Ну нехай скажете ви.

Візьмемо сьогоднішню подію. Не пройшло і тижня, як #СБУ заборонило серіал «Свати» — продукцію «95-го Кварталу». Сьогодні, саме «95 квартал» прийняв участь у нагородженні окремих волонтерів Дарницького району. Там були різні люди, особливо хочеться звернути увагу на Раїсу Шматко – вічна революціонерка. У досить солідному віці, пані Раїса зуміла використати свій «талант». У її квартирі, яку хотіли забрати за борги відкрив свій офіс народний депутат Ігор Мусійчку – Радикальна партія Олега Ляшко, велика подруга сумнозвісного самозванця та провокатора Миколи Коханівського ДБ-ОУН, від якого Провід ОУН відхрестився численними заявами. ДГВ, Лівий Берег, колишній голова ДРДА Геннадій Сінцов – термін перебування на пості якому мер Києва, Віталій Кличко делікатно не підписав, в ці й же компанії колишні «РИГІ». Так що ж об’єдную цих всіх людей разом?

Очевидно, що ниточка до ниточки і клубочок розплітається, звичайно, що тим, хто так яро закликає до «Майдану 3», Імпічменту президента, різноманітним погромам та тим, хто висміюють Україну у своїх телепередачах та серіалах не має чого ділити між собою. Чи то така собі «мафія» чи просто «однодумці» — час покаже.

Скрін зі сторінки Раїси Шматко

Скрін зі сторінки Раїси Шматко

Зверніть увагу: завжди прикриття «Майданом»

Прикриття «Майданом» та АТО в нас зараз у тренді — це свого роду перепустка або «індульгенція»

Далі від нас просто фотографії заходу, зверніть увагу на одяг Раїси Шматко: рожеві штани, та камуфляжна куртка з нагородами та шевронами «це круто», «це кльово» — прямо таки новий модний тренд. Саме так паплюжиться сама суть форми, так паплюжиться українська символіка, саме такі люди паплюжать та кидають тінь на усіх добровольців та волонтерів.

Найдивніше, що такі заходи та такі волонтери мають підтримку як КМДА так і ДРДА – мабуть «своя братва» пропасти не дає.

Сподіваємось, що #СБУ читає нашу сторінку.

Поцілунки

«95 квартал» — без них, ніяк

Скрін зі сторінки Раїси Шматко

Скрін зі сторінки Раїси Шматко

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИOne comment

  • Nataliya Hramova

    Не дивлюся 95 кв. там тема типа: плюнуть і підставить свою голову під свій же плювок.