«Неоціненний вклад у подолання торгівлі людьми вносить Уряд США» — Наталія Федорович

Наталія Федорович заступник міністра у Міністерстві соціальної політики України 1745 переглядів

«Сьогодні на Всеукраїнській нараді завершили дводенне обговорення проблемних питань співпраці територіальних підрозділів Нацполіції та органів соцзахисту у сфері протидії торгівлі людьми.
Результатом наради стала розробка критеріїв ефективності роботи суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Його прийняття дозволить Мінсоцполітики регулярно аналізувати стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
Вдячна першому заступнику Генерального прокурора України Дмитру Сторожуку, заступнику голови Національної поліції України Віталію Невгаду за участь у нараді та активну позицію у питанні протидії торгівлі людьми.
Неоціненний вклад у подолання торгівлі людьми вносить Уряд США, який вже близько 20 років підтримує заходи з протидії торгівлі людьми та допомогає тисячам осіб, які постраждали від такого ганебного явища. У зв’язку з чим, хочу подякувати участь у нараді офіцеру відділу Сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку Донні Кернер, а також офіцеру Політичного відділу Посольства США в Україні Антону Куперу.
Також вдячна Представництву МОМ в Україні за допомогу в організації наради.
Впевнена, що лише активна співпраця органів соціального захисту населення, правоохоронних органів та громадських організацій забезпечить виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» — повідомляє на своїй сторінці у facebook Наталія Федорович, заступник міністра у Міністерстві соціальної політики України.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ