Наступ на свободу слова: в Україні суди почали блокувати сайти в тому числі trident-ua.info

В Україні суди почали блокувати сайти за рішенням суду. Про це повідомляє enigma.club

В суботу, 26/7/2019, ми отримали повідомлення від Alex Surkov стосовно того, що сайт https://enigma.ua не доступний та він бачить зображення про блокування сайту провайдером на підставі указу Президента України від 15 травня 2017 року.

Це той самий указ, який блокував для українських корустувачів доступ до ресурсів російського агресора, таких як VK, Yandex. Mail.RU, Webmoney. Розуміючи, що ми не маємо ніякого відношення до цих сайтів ми звернулися до провайдера ФРІНЕТ  стосовно причин блокування і були шоковані тим, що виявляється наш сайт заблоковано по всій території України через ухвалу Печерського районного суду м. Києва (суддя Вовк С.В.) від 23.07.2019 року № 757/38387/19-к стосовно кримінального провадження 12018060020001159.

Тепер нас блокують з іншим повідомленням:

Жодних претензій до провайдера ФРІНЕТ в нас немає, так як вони змушені виконувати рішення суду.

Також блокування починається і на рівні мобільних операторів, але в більшості користувачів Enigma ще доступна.

Ухвала вимагає блокувати нас майже на всіх великих провайдерах, в тому числі мобільних, через що в більшості наших користувачів вже почалися проблеми з доступністю сайту.

Причиною блокування ВСЬОГО САЙТУ стало розміщення наступного матеріалу.

Постраждала не лише enigma.ua, через абсолютно не законне рішення суду заблоковано біля 20 сайтів серед яких https://trident-ua.infohttps://blogs.korrespondent.nethttps://informator.news/

Ми вже звернулися до адвокатів і через суд будемо відміняти цю ухвалу та вимагати покарання для тих, хто вирішив заблокувати сайти через кримінальну справу, яка не має жодного відношення до ресурсів та їх власників.

Найбільше вражає, що суд дав дозвіл на блокування кількох ресурсів не попередивши про це їх власників.

Читайте також:  Валерий Хорошковский – соратник Януковича, приобрел украинский филиал СБЕРБАНКА РФ для друзей путина.

На час, поки ця ухвала діє, ми будемо змушені використовувати резервний домен https://enigma.club для того, щоб не зникнути повністю з інформаційного простору та не втратити нашу аудиторію.

Прошу підтримати наших блогерів та читачів допомогти з поширенням цього матеріалу, для привернення більшої уваги до наступу на свободу слова та на незалежні сайти в Україні, яка розгортаєтся з небаченою раніше швидкістю.

Буду вдячний, якщо в коментарях напишите чи доступний для вас зараз домен https://enigma.ua.
Якщо не доступний, вкажіть будь ласка провайдера, щоб ми могли швидко вирішити цю проблему після відміни ухвали Печерського районного суду м. Києва (суддя Вовк С.В.) від 23.07.2019 року № 757/38387/19-к

Право на доступ до інформації — гарантоване статтею 34 Конституції України, а саме:право кожного на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань; право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір.

Закон України «Про інформацію» встановлює, що кожен має право на:вільне одержання, вільне використання, вільне поширення, вільне зберігання, захист інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Матеріал буде доповноюватися по мірі зміни ситуації та надходження нової інформації.

enigma.club