Начальник поліції розстріляв автомобіль на якому злочинці хотіли його збити (фото)

11 686 переглядів

Начальнику Конотопського відділу поліції для затримки злочинців довелось застосувати вогнепальну зброю.
Пізно ввечері повертаючись зі служби додому, прямо в центрі Конотопа, поліцейський помітив авто на іноземній регістрації, яке було припарковане на тротуарі і заважало проходу пешеходів.

Поруч голосно відпочивала компанія молодиків. Поліцейський проходячи повз автомобіля зробив зауваження щодо автомобіля і попрохав перепаркувати його згідно правилам дорожнього руху. Після чого спокійно пішов далі. Але компанія молодиків вирішила розібратися, хто ж це насмілився робити їм зауваження. Вони вскочили до автівки за п’ятдесят метрів наздогнали працівника поліції, який рухався тротуаром.

Заскочили автомобілем на тротуар і вийшовши з автівки почали провокувати конфлікт з поліцейським. Начальник Конотопського ВП представився шибайголовам і пояснив, що не можна паркувати автомобіль як завгодно. А зовсім не можна їздити на авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння. При чому він викликав на місце події поліцейський патруль.

Почувши що зараз прибуде поліція молодики спричинили бійку з офіцером поліції і один з них вскочивши за кермо авто почав рух по тротуару у бік поліцейського. Для зупинки автомобіля який летів тротуаром офіцеру поліції довелось застосувати вогнепальну зброю. Після декількох пострілів які пробили радіатор авто, водій зупинився і був затриманий поліцейським. Обидва пияки 1979року народження, були передані приїхавшим патрульним.

І водій авто і його пасажир перебували у стані алкогольного сп’яніння. До того ж у водія вже кілька років не було прав, які вилучили у 2016 році за вживання алкоголю за кермом.

Дії начальника Конотопського відділу поліції Войцеховського Б.О. визнані правомірними.

На фото начальник поліції м. Конотоп, колишній командир ППСПОП “Київ”, та БПСПОП “Київ-2”, ветеран АТО, підполковник Богдан Войцеховський.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ