Митрополит Павел — комуніст, «регіонал», адепт «русского мира» та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша) 11 640 переглядів

Постійні скандали, дорогі автівки, висловлювання на підтримку країни агресора Росії, постійно супроводжують Митрополита Вишгородського і Чорнобильського, намісник Києво-Печерської Лаври ПАВЕЛА.

Наши журналісти вирішили з’ясувати, що з себе представляє одіозний намісник. І знайшли багато цікавих подробиць в житті батюшки. Тому вирішили розділити матеріал на дві частини.

Біографія

Петро Дмитрович Лебідь народився 19 квітня 1961 року в селі Бобрин Млинівського району Рівненської області. У 1976 році закінчив восьмирічну школу в Бобрині, у 1978 році — середню школу в селі Довгошиї.

У 1978—1980 роках навчався в Луцькому технікумі радянської торгівлі. У 1981—1983 роках служив в Радянській армії в Баку.

У 1984 році вступив до Московської духовної семінарії, яку закінчив 1988 року. 24 травня 1987 року архієпископом Дмитрівським Олександр висвячений на диякона.

7 січня 1988 року архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом висвячений на священика в Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Після закінчення МДС в тому ж році направлений настоятелем Успенського храму села Низкиничі Іваничівського району Волинської області.

26 червня 1989 року в Троїцькому кафедральному соборі Луцька архієпископом Волинським і Ровенським Варлаамом пострижений в чернецтво з ім’ям «Павло» на честь первоверховного апостола Павла. 30 травня 1992 року архієпископом Волинським і Луцьким Варфоломієм зведений у сан архімандрита.

30 березня 1994 року призначений намісником Успенської Києво-Печерської лаври.

У 1996 році закінчив Київську духовну академію.

19 квітня 1997 року висвячений на єпископа Вишгородського та призначений вікарієм Київської митрополії.

27 грудня 2002 року призначений головою новоствореної Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ.

9 липня 2003 року митрополитом Київським і всієї України Володимиром зведений у сан архієпископа.

На позачергових виборах 2008 року обраний депутатом Київської міської ради від Партії Регіонів (спочатку хотів балотуватися від Комуністичної партії України). Став членом Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

27 липня 2009 року призначений членом Міжсоборної присутності Російської православної церкви.

1 травня 2011 року митрополитом Київським і всієї України Володимиром зведений у сан митрополита з титулом «Вишгородський і Чорнобильський». Рішенням Священного Синоду від 14 червня 2011 року призначений постійним членом Священного Синоду.

Матеріальне забезпечення, джерела фінансування

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Нерухомість владики, розташоване в 20 км від Києва, в селі Вороньків. (вул. Українська, 127 – А, на території 0,5 га, площа будинку 800 кв. м, гостьовий будинок)

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Авто намісника, подароване на день народження в 2012 році.

Схема розкрадання коштів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Підприємство «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці

Борисов Корнілій Борисович, 27 квітня 1959 р.н.  підозрюється у організації заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.З ст.27 ч.5 ст.191 КК України.

Досудовим   розслідуванням   встановлено,   що   Борисов   Корнілій Борисович, у період жовтня 2010 року — грудня 2010 року, будучи службовою особою — заступником директора підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці (код ЄДРПОУ 35694664) викривається достатньою мірою в тому, що, вступивши у попередню змову з директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденком Олегом Федоровичем та директором TOB «Регіон-Агробуд» Дубініним Владиславом Владиславовичем, визначивши об’єкт посягання — грошові кошти Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, розробивши схему та план злочинної діяльності, організував розкрадання державних коштів, які згідно державної програми виділялись на проведення аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври і комплексу Покровського монастиря та які надійшли на банківські рахунки TOB «Регіон-Агробуд» — генпідрядника виконання робіт, шляхом зловживання службовим становищем, також організував при цьому скоєння службового підроблення, керував вчиненням вказаних злочинів, при наступних обставинах:

Так, Борисов Корнілій Борисович, будучи призначений на посаду заступника директора підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці (код ЄДРПОУ 35694664), згідно наказу №Г-К від 1 жовтня 2010 року по підприємству «Троїцька артіль», зареєстрованого Баришівською районною державною адміністрацією 16.06. 2009 за №13271020000000661 за адресою: Київська область, Баришівський район, с. Пасічна, вул. Чкалова, 42/А, перебуває на податковому обліку в ОДПІ у Баришівському району Київської області з 17.07.2009 за №28-0226, функціональні повноваження якого визначені згідно установчих документів, розробив схему заволодіння бюджетними коштами при проведенні аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря з метою витрат на свої потреби. Суть схеми та плану злочинної діяльності, направленої на спричинення матеріальної шкоди TOB «Регіон-Агробуд» в особливо великих розмірах полягала в наступному:

Директор підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф., згідно вказівок Борисова К.Б. повинен був:

  • скласти (оформити) ряд договорів підряду з генпідрядником підприємством TOB «Регіон-Агробуд» на виконання аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря.
  • підписати акти «нібито» виконаних робіт з директором підприємства генпідрядника TOB «Регіон-Агробуд»;
  • перерахувати по ланцюгу державні кошти отримані від Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври підприємством TOB «Регіон-Агробуд» через поточні рахунки різних суб’єктів господарювання на підставі складених із додержанням необхідних реквізитів і процедур первинних бухгалтерських документів та отримати їх на свої банківські картки.

Таким чином, розробивши схему розкрадання коштів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, отриманих TOB «Регіон-Агробуд» згідно державної програми на проведення аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври і комплексу Покровського монастиря, розподіливши ролі при скоєнні злочину та послідовність виконання дій, направлених на досягнення злочинного результату, Борисов К.Б. приступив до його реалізації.

Згідно вказівки Борисова К.Б. директор підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф. уклав договори підряду з TOB «Регіон-Агробуд» на виконання за рахунок бюджетних коштів аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря: №01/10 від 04.10.2010, №04/10-2 від 04.10.2010, №22/10-2 від 22.10.2010, №23/11 від 23.11.2010.

 

Також, директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф., згідно вказівки Борисова К.Б., 29.12. 2010 були згідно документів «нібито» здані будівельні об’єкти директору TOB «Регіон-Агробуд» Дубініну В.В., розташовані на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря, та відповідно цьому підписані типові форми №КБ-2в актів, затверджених Наказом №554 Мінрегіонбуду України від 04.12. 2009.

 

Всього директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф. та директором TOB «Регіон-Агробуд» Дубініним В.В. підписано актів приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2010 року на загальну суму 3 670 778,58 грн. по яким фактично будівельні роботи підприємством «Троїцька артіль» виконані взагалі не були.

Таким чином, Борисов К.Б. та Демиденко О.Ф. отримали в період жовтень-грудень 2010 року з банківських карток №5577212020140490 та №4246005103695008, оформлених на ім’я Демиденка О.Ф., готівку у загальній сумі 2 017 600 грн., перерахували на рахунки суб’єктів підприємницької діяльності кошти у сумі 1 669 901,69 грн. Загальна сума грошових коштів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, яку отримали від ТОВ «Регіон-Агробуд» та витратили Борисов К.Б. і Демиденко О.Ф. на потреби підприємства «Троїцька артіль» не пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври і комплексу Покровського монастиря складає -З 687 501,69 грн.

Згідно висновку спеціалістів ТОВ «Східна експертна компанія» з аудиту будівельних об’єктів, розташованих на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря, встановлено, що службовими особами підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці не виконувалися роботи по установці накривок колон забору, реставраційні роботи Східних воріт Києво-Печерської Лаври, проведення реставраційно-відновлювальних робіт Миколаївського собору Свято-Покровського монастиря по Бехтеревському провулку, 15 в м. Києві, на загальну суму 3 670 778,58 грн.

За отриманими даними, підприємство «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці неофіційно підпорядковується наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу (Лебідь).

Підприємство релігійної організації «Підсобне господарство Свято-Успенськой Києво-Печерської Лаври».

Згідно  документації власник підприємства  — Києво-Печерська лавра в особі архієпископа Павла (Петра Лебедя)».

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Офіційна адреса підприємства Лаври — Київська область, Бориспільский район, село Вороньків, вулиця Українська, 127а.

На директора підприємства Куценко Т. порушено кримінальну справу за фактом – розтрати коштів.

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Любі друзі намісника — регіонали, комуністи і … «сука православная»

По нашим данним Павел знаходится у близьких стосунках з такими особами:
І. Калетнік (КПУ), В.Горбаль, В.Дейнега (ПР), В.Новінський, М.Кулиняк, П.Мельник (колишній ректор), Г.Герега, Н.Злочевський (екс-міністр).

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Кремлівський агент

Під час хвороби митрополита Київського Володимира (Сабодана) на засіданні Синоду 23 грудня 2011 року призначений головою ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності митрополії та Київської єпархії, а 26 січня 2012 року — тимчасовим керівником Київської єпархії. Через те, що під час хвороби Володимира, Синод без його участі звільнив архієпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинка), його секретаря і «праву руку», з кількох найвпливовіших в УПЦ посад, ЗМІ та незалежні оглядачі звинуватили групу постійних членів Синоду в складі митрополитів Павла, Іларіона (Шукала) та Агафангела (Саввіна) у спробі усунути від практичного управління церквою її предстоятеля, взяти владу в свої руки і ліквідувати самостійність УПЦ.

Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша) Митрополит Павел - комуніст, "регіонал", адепт "русского мира" та розкрадач майна Лаври (частина перша)

Невдала спроба посунити Павла з посади намісника.

З покращенням стану здоров’я митрополита Володимира, 8 травня 2012 року на першому засіданні Синоду під його головуванням, предстоятелю було повернуто всі права і повноваження, тимчасово передані на час хвороби, серед інших, митрополиту Павлу. Також, на цьому засіданні обговорювалася пропозиція зміщення владики Лебедя з посади намісника Лаври і переведення його на Чернігівську кафедру, однак її розгляд було відкладено.

«Тушка» в Київраді та комуніст

Будучи депутатом Київради, митрополит Павло не відвідував її засідання у 2012 і 2013 роках, однак його картка голосувала. У лютому 2013 року, коли відбувалися важливі голосування, зокрема за програму приватизації комунального майна територіальної громади Києва, рішення в раді приймалися більшістю з перевагою в один голос. Через те, що одним з голосів більшості при перевазі в один голос, була картка Павла, яка голосувала за його відсутності, опозиція заблокувала трибуну Київради і паралізувала її роботу.

Влітку 2013 року в інтерв’ю газеті «Известия в Украине» звинуватив охорону президента Віктора Януковича в оскверненні Лаври, зокрема, собаками, яких заводять до церкви і порівняв чинну владу з радянською, через перешкоди, які вона чинить церкві шляхом хабарництва. За кілька місяців іншій газеті, «Вести», митрополит розповів, що спочатку хотів балотуватися до Київради від Компартії і має друзів-комуністів, зокрема Ігоря Калетника. В тому ж інтерв’ю він сказав, що не претендує на те, щоб стати митрополитом Київським.

Далі буде

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ