«Медведчук – агент Соколовський»: колишній радянський розвідник озвучив «сенсацію» про кума Путіна

Український опозиційний політик і кум російського президента Володимира Путіна, Віктор Медведчук насправді агент ФСБ під оперативним псевдонімом «Соколовський».

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів колишній радянський розвідник Юрій Швець. За його словами, він вербує агентів на території України ще зі студентських часів і підміняє собою всі резидентури спецслужб РФ – ФСБ, СВР, ГРУ.

«З тих пір, як Медведчук-Соколовський став кумом Путіна, у нього з’явилися нові можливості, а зараз він виконує колосальний обсяг агентурної роботи. Це джерело найважливішої політичної інформації про ситуацію в країні. Причому, з огляду на коло його зв’язків, це найцінніші дані», – впевнений Швець.Ексрозвідник додав, що судячи з провалу Росії в Україні, поради, які Медведчук дає Путіну, часто призводять до зворотних результатів. Але як агент-інформатор Медведчук для нього безцінний.

«Соколовський – агент-вербувальник і судячи з його майже тріумфального повернення в Україну, він досягнув великих успіхів. Хто його пустив на ринок нафтопродуктів України і дав можливість захопити розкручені телеканали? Як це сталося, якщо йде війна проти агресора, агентом якого він є? Отримайте відповіді і дізнаєтесь про завербованих Медведчуком агентах», – порадив він.

На думку Швеця, якщо кум Путіна і далі безперешкодно вестиме бурхливу політичну і економічну діяльність в Україні, це означає, що «в країні компрадорська влада, яка за спиною народу тихо веде закулісні торги з Кремлем».

«Команді Зеленського в терміновому порядку потрібно прийняти закон про іноземних агентів. Адже якщо російська агентура, що сидить на самому верху нинішньої «еліти», не буде відсторонена від влади, майбутнє країни абсолютно безнадійне», – підсумував колишній радянський розвідник.