#ихтамнет Міхаіл Лєбєдєв

Знайомтесь — Міхаіл Феодосієвіч Лєбєдєв, капітан ЗС РФ.

Він народився 01 лютого 1990 року у с. Старий Чирчим Пензенської області Російської Федерації. В період 2008-2013 року навчався у м. Вольськ Саратовської області у однойменному військовому інституті матеріального забезпечення (тому, що на вулиці Максима Горького 3).

Будучи курсантом старався з усіх сил і як спортсмен-відмінник неодноразово брав участь у військових парадах «встающєй с колєн».

Після закінчення навчання вибув служити у 5 окрему залізничну Познанську Червонопрапорну бригаду (в/ч 01662) залізничних військ РФ (це певно ті, що на бронепотягах воюють). 5 бригада входить у Центральний військовий округ, основне місце дислокації — м. Абакан Республіки Хакасія. Основне місце проживання Лєбєдєва М. — м. Сизрань Самарської області.

Наказом № 46 Михайло Лєбєдєв 10.06.2015 року отримав чергове військове звання — старший лейтенант.

У військах забезпечення героєм не станеш і швидко не виростеш. Щоб рухатись далі кар’єрними сходами треба брати участь у …м-м-м… заходах планової бойової підготовки))). Адже за словами Міністра оборони РФ Шойгу 90% командного складу ЗС РФ мають бойовий досвід.

У липні 2017 року в рамках чергової ротації «відпускників» (читай — військовослужбовців ЗС РФ) М. Лєбєдєв прибув на Луганщину у склад терористичного угруповання «народна міліція лнр» — 2 армійський корпус. Оскільки командування Центру територіальних військ у Новочеркаську не довіряє матеріальне забезпечення місцевим злодюжкам, капітан Лєбєдєв відповідає за видобування з вугільних шахт бойової техніки нових зразків і збір врожаю боєприпасів з родючої землі Луганщини.

Зараз Міхаіл тільки збирає фото з успіхами на Донбасі, хвалитись поки що не наважується.

На даний час з доступного у соціальних мережах — «Однокласнікі» https://ok.ru/profile/559307422793 та «Інстаграм» https://www.instagram.com/mihail_lebedev/, https://www.instagram.com/mihan6554/. Є профіль на «Фейсбуці» facebook.com/profile.php?id=100003113541038, проте він ним практично не користується.

Цікаво спостерігати зародження типової російської військової династії.

На 4 курсі справжній російський офіцер одружився на громадянці РФ Лєбєдєвій (дів. Строгановій) Ірині (10.08.1990р.н.)

Я