Громадськість вимагає звільнення Ситника за коррупцію. Зареєстрована петиція.

Ситник НАБУ

А. Ситник декілька років поспіль за рахунок радника члена правління фінансово-консалтингової компанії «Авангард» Миколи Надейко відпочивав на елітному курорті «Поліське-Сарни» Рівненської області. Угіддям володіє Юркевич Олександр Романович, колишній помічник народного депутата України 4 і 6 скликань Шершуна Миколи Харитоновича (Блок Литвина), колишнього глави Держкомітету лісогосподарства України.

За словами самого М. Надейка, за період із 2017 по 2019 рр. Ситник побував в угідді 5 разів. За кожен вікенд було заплачено в середньому приблизно 100 тисяч гривень.

Оплату повністю на себе брав Надейко, який видавав гроші не тільки на проживання в готелі, а й на їжу, а також на дорогі розваги. Посередником же між Ситником і Надейком виступав дядько другого, Микола Клевак. Він виконував будь-які прохання Ситника, замовляючи продукти і плануючи йому розваги, домовлявся з персоналом готелю про додаткове обслуговування такого важливого гостя.”, — говориться в петиції, зареєстрованій на сайті Президента.

12 липня 2019 року відносно Артема Ситника було складено протокол про адміністративне правопорушення. Складений Генпрокуратурою протокол стосувався  його відпочинку у мисливському господарстві на Рівненщині, який нібито оплатили інші люди і директор НАБУ не вказав суму у декларації. Ситник нібито не сплатив кошти за проживання в ході свого відпочинку в сумі 25 тисяч гривень. 6 вересня Сарненський суд Рівненської області визнав директора НАБУ винним у корупційному адміністративному правопорушенні. У зв’язку з цим 11 вересня на сайті Президента з’явилася петиція щодо звільнення Артема Ситника із займаної посади.

12 вересня адвокат Ситника подав апеляційну скаргу на рішення про накладення штрафу.

Читайте також:  Євродепутат опублікував інфографіку плацдармів агресора в і довкола України