Гамбіт Путіна і Конституція

Хуйло

На російському інтернет-виданні socioprognoz.ru патріотами Росії розміщено статтю «Здравствуйте, ЦАРЬ». Посилаючись на достовірні джерела, автори стверджують, що запропоновані президентом Російської Федерації В.Путіним зміни до Конституції, які частково обмежать повноваження президента, це лише початок узаконювання абсолютної одноосібної влади Путіна і порівнюють його дії з приходом до влади Адольфа Гітлера.

Експерти активно почали аналізувати запропоновані Володимиром Путіним конституційні реформи і висувати різноманітні гіпотези, яким чином останній планує зберегти владу, адже історії не відомі прецеденти, щоб диктатор добровільно відмовився від влади.

Автори стверджують, що анонсовані російським президентом зміни до Конституції є намаганням останнього зняти з себе відповідальність за катастрофічне економічне становище, в якому опинилась Росія, і перекласти провину на посадових осіб, до призначення яких він ніяким чином не причетний. Відповідно до запропонованих змін Держдума відповідатиме за призначення голови виконавчої влади – прем’єр-міністра Російської Федерації, а отже і за економічну і соціальну кризу в країні.

На фоні стрімкого зубожіння російського народу, підконтрольні Кремлю ЗМІ переконають суспільство про необхідність сильного лідера, який врятує Росію і залізною рукою наведе лад в країні.

Виходячи зі складної політичної і економічної ситуації, Держдума запропонує Путіну зосередити в своїх руках всю повноту влади.

Російські патріоти наголошують, що насправді відбувається не послаблення влади президента, а започатковано процеси, які спрямовані на узурпацію влади Володимиром Путіним, з подальшим розгортанням територіальної експансії щодо сусідніх держав, і закликають західних лідерів та громадян Росії не повторювати помилки минулого й зупинити Путіна зараз.

Читайте також:  РНБО розгляне питання оголошення воєнного стану в Україні (ВІДЕО)