Більшість членів комітету з нацбезпеки не мають морального права в ньому перебувати, — Сергій Мельничук

Сергей Мельничук 11 236 переглядів

Більшість членів комітету ВРУ з питань нацбезпеки і оборони не мають морального права там перебувати. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Мельничук.

«Тут треба відокремити мух від котлет. Те, що Савченко намагається робити собі піар — це одне. Інше — як працює комітет. Я скажу так: більшість членів комітету, а саме голова комітету, його секретар і деякі комбати, які втекли з поля бою, кинувши свої підрозділи, не мають морального права перебувати і представляти український народ саме в комітеті з нацбезпеки і оборони», — сказав нардеп.

Коментуючи інцидент із застосуванням вогнепальної зброї головою комітету Сергієм Пашинським, Мельничук сказав: «Пашинського треба взагалі, після того, що він накоїв зі зброєю, і рейдерських захоплень і т. д., відсторонити від виконання обов’язків голови комітету і вести щодо нього кримінальне провадження».

Нагадаємо, 31 грудня в одному з сіл Васильківського району між місцевим жителем і народним депутатом Сергієм Пашинським сталася сутичка, в ході якої депутат застосував вогнепальну зброю.

За матеріалами «112й канал»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ