«Антонов» починає працювати самостійно під брендом Antonov Arilines.

14 269 переглядів

Antonov Arilines отримали підтримку США та НАТО, які вирішили перевести всі свої контракти на оренду українській стороні, відмовившись від послуг російської компанії «Волга-Дніпро». Про це пише французька газета Les Echos.

Як пише видання, 31 грудня 2016 року авіакомпанія Ruslan International, створена ДК «Антонов» спільно з російською групою «Волга-Дніпро», припинила своє існування.

Таким чином, з 2017 року «Антонов» починає працювати самостійно під брендом Antonov Arilines.

Крім того, через 30 років після першого польоту в с, відомого як «Мрія», незабаром може з’явитися молодший брат. Так і не завершений другий екземпляр літака має бути завершений у 2017 році на замовлення китайської фірми AICC, яка міркує про створення нової складальної лінії в Китаї, вдихнувши тим самим друге життя в легенду «Антонова».
Після закріплення виходу на ринок Близького Сходу літак Ан-132 допоможе ДК «Укроборонпром» вийти на ринки Африки та Південної Америки.

Нагадаємо, що ДП «Антонов» у грудні представило новий український транспортний літак Ан-132. Раніше стало відомо, що НАТО зацікавлене у використанні українських можливостей у стратегічних перевезеннях, в тому числі й авіаперевезеннях.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ