Аматорський україномовний канал «Хмаринка» на YouTube від родини з Луганщини. ВІДЕО

1633 переглядів

Родина з прифронтової території тимчасово окупованого Донбасу, відчуваючи всю важливість україномовного контенту створили цей аматорський YouTube канал на «Хмаринка» .

Аматорський україномовний канал «Хмаринка» на YouTube від родини з Луганщини.

Свій канал вони підписали наступними словами: «Ми, родина з прифронтового Донбасу, відчуваючи всю важливість україномовного контенту створили цей аматорський YouTube канал. Вкладаючи у нього свій вільний час та душу сподіваємося на Вашу увагу та схвальні відгуки! До речі, у створені цього каналу приймає участь вся наша родина, навіть трирічна дитина, яка допомагає озвучувати та створювати відео.»

Без огляду на те, що відео на каналі набирають не так багато переглядів, як би цього хотілось, творча родина це пов’язує лише  відсутністю спецефектів та реклами та роз гласу.

Подружжя: Сергій та Альона не збираються зупинились.  Вони з надхненням продовжують створювати пізнавальне відео для малюків, малими кроками, але на канал почались підписуватись люди, зростає кількість переглядів і з’явились вдячні відгуки від глядачів. Родина працює над покращенням якості свого контенту і сподівається, що її доробок стане корисним якомога більшій кількості малюків.

Родина Тученків проживає у місті Лисичанську Луганської області. Сергій за фахом енергетик,  Альона – економіст, у створенні анімацій – «мультиків» їм допомагає їх  3-річний син Максимю

Перший місяць життя сина влітку 2014 року, збігся з активними бойовими діями у регіоні, тимчасовим захопленням Лисичанська та звільненням міста від рашистських окупантів.

 

Джерело: канал «Хмаринка»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ