Агент ФСБ єпископ Віктор Коцаба продовжує впливати на паломницькі візити віруючих до православних святинь, що орагнізовує УПЦ

Агент впливу РПЦ в Україні Віктор Коцаба Володимир Коцаба 1854 переглядів

Агент впливу руської православної церкви (РПЦ) в Україні Віктор Коцаба (Володимир Коцаба)  продовжує впливати на паломницькі візити віруючих до православних святинь, що орагнізовує 

Чергові вказівки Паганича

УПЦ орагнізовує чергові паломницькі візити віруючих до православних святинь Румунії, Болгарії, Сербії, Македонії та Греції. При цьому відповідальним за вказане «паломництво» призначено, кого би ви могли подумати? Єпископа Віктора Коцабу. Не важко здогадатись за чиєю вказівкою діє цей архієрей.

Формуються делегати з різних єпархій УПЦ, сформовані групи паломників виїжджатимуть орієнтовно 21 травня приблизно на 9 діб.

Зрозуміло, що для паломництва обрано території саме тих церков, котрі перебувають у сфері впливу РПЦ. Паломницькі візити віруючих, збори підписів, документація утисків бідолашної УПЦ, інформаційні вкиди «СПЖ». Чи не час знайти якісь нові механізми для протидії надання томосу? А то якось, ну дуже вже убого виглядає.

повідомляє Релігійний інсайдер

Коцаба Володимир Дмитрович з 2016 року є клієнтом центру «Миротворець»:

«Агент влияния Русской православной церкви (РПЦ) в Украине.

Ответственный за распространение кремлевской пропаганды в виде т.н. «русского мира» от лица УПЦ МП, организатор и руководитель т.н. «Крестных ходов».
Используя должность занимается распространением неправдивой, манипулятивной информации о событиях в Украине за рубежом.
Разжигание межнациональной и межконфессиональной розни с помощью подконтрольных информационных ресурсов «Союз православных журналистов«, «Перший козацький» , «Расколам.нет«.
Противник независимости украинского православия от подконтрольной россии (страна-агрессор) РПЦ»

Вадім Тіщенко

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ