«Інтернати очима дітей» — про реальність, в якій змушені жити вихованці інтернатів» — Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба

11 716 переглядів

Альянс «Україна без сиріт» за підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини представили документальний фільм про реальність, в якій змушені жити вихованці інтернатних закладів.

Ситуацію що до  інтернатних закладів  України та життя вихованців коментує на своїй сторінці facebook Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба:

Микола Миколайович Кулеба — Уповноважений Президента України з прав дитини

Микола Миколайович Кулеба — Уповноважений Президента України з прав дитини з 17 грудня 2014

«Інтернати очима дітей» — про реальність, в якій змушені жити вихованці інтернатних закладів. Перегляд буде нелегким,але це потрібно чути.
Статистика: кожні 3 дні в Україні 250 дітей влаштовуються до закладів інституційного догляду. Кожні 3 дні в закладах інституційного догляду помирає 1 дитина в самотності і без близьких людей, в результаті хвороби чи нещасного випадку.
Всього в Україні функціонує 774 інтернатних заклади та заклади соціального захисту дітей, в яких виховується близько 104 тис. дітей, при цьому із них лише близько 10 тис. – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у всіх інших є батьки.»

 

Підписуйтесь на нашу сторінку на facebook!

Долучайтесь до нашої спільноти на facebook!

Трайдент — реальні новини України!

 

 

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ