Звернення родин загиблих Героїв «Небесної Сотні» щодо вшанування пам`яті загиблих Героїв 18,19, 20 лютого у столиці України

15 985 переглядів

Родини загиблих Героїв «Небесної Сотні» звернулися до громадських організацій та організаторів проведення громадських заходів в дні вшанування пам`яті загиблих Героїв «Революції Гідності» 18,19, 20 лютого.

На своїй сторінці «facebook» родини загиблих звернулись з проханням не перетворювати дні вшанування пам`яті загиблих на вирішення політичних та будь яких інших проблем та питань:

«18,19,20 лютого в Україні щорічно відзначається День Героїв «Небесної Сотні».

18,19,20 лютого родини загиблих Героїв, поранені під час Революції Гідності, активісти Майдану та багато людей з усієї країни приїдуть до столиці України, щоб вшановувати пам`ять загиблих Героїв «Небесної Сотні».

Ще неділю тому у соцмережах з`явилися заклики з призовами «збиратись на Майдан, іти на штурм» та інше, що ніяк не стосується вшанування пам`яті загиблих Героїв Майдану.

Ми звертаємось до людей, які закликають до подібних дій, з проханням дати нам вшанувати пам`ять наших рідних, та не перетворювати цю подію та дні вшанування пам`яті на вирішення політичних та будь яких інших проблем та питань, і разом з нами вшанувати загиблих Героів.

Вічна пам`ять загиблим Героям

З повагою, родини загиблих Героїв «Небесної Сотні»

Небесна Сотня

Підписуйтесь на нашу сторінку на facebook!

Долучайтесь до нашої спільноти на facebook!

Трайдент — реальні новини України!

Дякуємо за розповсюдження інформації!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ