Добровольці «С14» напали на Львівського таксиста. Відео

14 244 переглядів

Справжні обличчя добровольців «С14», яких судять за «спровокований» конфлікт з таксистом і представником СБУ.

Як стверджують представники «С14» на сторінках своєї спільноти «герої АТО»:  «Мішаня», «Несмачний», «Фашик» та «Морячок»( Марзак Михайло Іванович, Жикол Віктор Вікторович, Мазорчук Володимир Олександрович, Мірошник Олег  Анатолійович)  – порядні хлопці, не хулігани, а бійку, спровокував хамовитий таксист, який «ще й удрав зі справи». Кожен би втікав, куди очі бачать, якщо б на нього одного напали та витягували з автомобіля 4 молодика з ножами.

Також активісти зазначають, що справа сфабрикована. Цікаво у яких місцях?

Ось ніж, яким нікого не різали та  його власник Марзак Михайло під час затримання.

затримання 3затримання 1

Усю «адекватність»  добровольців та зачинщиків конфлікту можна побачити на відео. Найбільш активним та «культурним»  був Марзак Михайло, при цьому націоналісти «С14» стверджують,  що провокаторами був сам таксист і представник СБУ. Відео зазнято на телефон випадковим свідком,увагу якого привернула гучна компанія, що здійняла галас. Це початок конфлікту,коли молоді люди вимагали у водія таксі довезти їх безкоштовно,оскільки вони учасники АТО. Двоє чоловік, що стоять біля авто- працівник Львівської ОДА та  працівнику СБУ, які налаякали хлопців та прийняли надалі удар на себе. Водій таксі в цей момент від’їхав, зупинився поруч та викликав поліцію.

Ще одним активним захисником і блокувальником суду у Львові, який готовий брати таких хамів на поруки,  є Низкогуз Михайло Юрійович, уродженець м. Червоноград, Львівської області, Депутат Львівської обласної ради.

нискогуз вк

Ось так, молоді люди хочуть уникнути покарання та прикриваються патріотичною діяльністю, участю в АТО, Народними  депутатами і їх помічниками. А батько-регіонал тепер намагається «відмазати» синочка, оскільки він «герой Ато»:

Марзак Іван Миколайович «відмазує» від суду синочка Михайла Марзака, який ножем трохи не вбив людей

Псевдопатріот Марзак Іван Миколайович — «перефарбувався». Шлях рига: від яника по сьогодні

Дякуємо за поширення інформації!

Підписуйтесь на новини Трайдент у соцмережах:

Наша сторінка на фейсбукTrident — реальні новини України

Наша спільнота на фейсбук: Trident — реальні новини України

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ