ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ – ВЕЛИЧ ПРЕДКІВ, НАДБАННЯ НАЩАДКІВ

Наприкінці липня українське Православ’я традиційно святкує День Хрещення Київської Руси. 1031 рік тому на київських пагорбах Дніпра святим рівноапостольним князем Володимиром було приведено народ Київської Руси до хрещення у віру православну.

Відтоді Київ став центром Православ’я земель слов’янських, звідки віра наших предків розповсюдилась на величезну територію, принісши з собою засади духовності, високої моралі та культури.

На той час віра православна на київських землях була єдина, без поділу на конфесії. Не було розбрату через якісь певні церковні вподобання. І єдина віра берегла єдність держави. Київська Русь була однією з наймогутніших та провідних державних утворень того часу.

Святкуючи Хрещення Київської Руси, ми українці маємо не тільки вшановувати цю визначну подію як хрещення у віру православну. Ми маємо брати приклад з наших предків, жити на засадах християнських цінностей та духовності. А ще, будучи нащадками могутньої православної держави Київської Руси, відкидати міжцерковні чвари та йти до мирного порозуміння, єдності українського Православ’я. Адже єдина Церква – це фундамент і моноліт сильної держави.

Читайте також:  Вперше до України прийшов скраплений газ зі США.