Василь Яцура – номінант “Волонтерської премії – 2017” від Євромайдан SOS

Василь Яцура 1224 переглядів

Відомий волонтер Василь Яцура став номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

«Коли 4 роки ні миру, ні війни, стрімке сповзання в прірву злиднів, корупція, зневіра, химерні перспективи, – від цього зносить дах, навіть, в людей без нервів. я – маю нерви:), але ‘лікуюсь’ в #Клуб_Подаруй_Книгу! – перенесеш туди-сюди книжок 500 – і нерви у порядку. А після книг – уже можна слухати чути ‘ху іс ху’ і визначати середню температуру по палаті. Бо книги я люблю: корисно для здоров’я, а мета і цілі Клубу – ясні, вдячні читачі» – каже Василь Яцура.

Василя Яцуру добре знають як редактора журналу “Телерадіокур’єр” і організатора щорічного Київського міжнародного Телерадіоярмарку”, а водночас пан Василь заснував громадську ініціативу “Клуб “Подаруй книгу” для благодійного (безоплатного) збору та передачі навчальної і художньої літератури військовим, дітям та людям похилого віку, а загалом, – соціально вразливим групам дітей і дорослих, які потребують такої допомоги.

Станом на кінець жовтня 2017 року учасниками Клубу “Подаруй книгу!” було зібрано і передано майже 9 000 книг!

Пан Василь не просто збирає книги, для того, щоб передати книгу потрібно здійснити цілий рід дій: прийом, перевірка, протирання, реєстрація, штампування, комплектація, пакування, відправка. І хоч пан Василь не завжди бачить, хто саме став читачем його книг, робить це з великою любов’ю до книг та їх читачів.

Інколи отримує слова подяки, як от від військового Капелане: “Подяка всім, хто жертвував і жертвує книги та усіляко підтримує це служіння – в нелюдських часто умовах ви допомагаєте людям залишатися людьми. Спочатку бо було Слово!”

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS