Маргарита Мудрик – номінант “Волонтерської премії – 2017” від Євромайдан SOS

Маргарита Мудрик волонтер 137 переглядів

Відома волонтер Маргарита Мудрик стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Чарівна дівчина, яка завжди бореться за справедливість. Так говорять друзі про свою Маргариту – Маргариту Мудрик. Вона одна із перших вийшла на Майдан у 2013 році, щоб висловити свій протест проти свавілля влади та її безкарності. Була волонтером, а під час пекельних днів і ночей на Майдані ставала медиком, психологом, інформаційно боролася з фейками, панікою, бо: «Я ж тут, я бачу, що коїться!», – казала Маргарита.

Під-час «мирної» ходи на вулиці Інституцькій опинилася в давці людей, коли Беркут почав стріляти. Вибравшись, почала надавати медичну допомогу. У 2014 розпочалася російсько-українська війна і Маргарита разом з подругами створила волонтерський фонд «Я-волонтер. Мобілізація Духу». Разом вони почали регулярно їздити на Схід – що два тижні возили волонтерську допомогу для батальйону «Айдар». Паралельно, з групою небайдужих людей та однодумцями, працює над проектом « Хоробрі Серця», присвячений людям, які виявили героїзм під час подій на сході України.
Маргарита – це та людина, якою захоплюєшся з перших хвилин спілкування. Бо її щирість та слова завжди підтверджуються діями.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS