Ковальчук Руслан — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Ковальчук Руслан 1211 переглядів

Відома волонтер Ковальчук Руслан став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Руслан долучився до волонтерської діяльності у 2014 році як автор і виконавець пісень, спрямував творчий погляд на актуальні питання боротьби України проти сусідського агресора. Пісні, сповнені патріотизму і щирої правди, чесності і, нехай жорсткої, утім правди буття, гарно сприймаються глядачами-військовими. Саме вони, наші захисники, у переважній більшості є слухачами Руслана, бо ж за понад три роки, у складі Творчої сотні «Рух до перемоги», здійснив понад двадцять поїздок у зону АТО, регулярно виступає перед військовослужбовцями на мирній території України. Своїми піснями пропагує ідею незламності держави і необхідність боротьби проти ворога – зовнішнього, внутрішнього і проти того ворога, котрий зветься «байдужістю». Окрім творчої складової, у 2015-2016 роках Руслан Ковальчук активно брав участь у зборі гуманітарної допомоги армійцям. Під час творчих зустрічей зі школярами, як артист-волонтер, розповідає дітям про події у зоні АТО, приживлюючи почуття патріотизму. Є автором пісень у стилі «реп».

Крім допомоги військовим, шалене бажання створити ефективну систему транспланталогіі в Державі, подарувати людям шанс жити і можливість.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS