Є три варіанти: з’явився прогноз щодо подій у “ЛНР”

163 переглядів

Конфлікт між ватажками “ЛНР” Ігорем Плотницьким та Ігорем Корнетом, а також недавні події в Луганську є всього лише зштовхування кремлівськими кураторами своїх луганських маріонеток лобами у боротьбі за фінансові потоки.

Таку думку висловив “Апострофу” військовий оглядач Юрій Карін.

За його словами, в Луганську відбувається переділ сфер впливу.

“Тобто, російська спецслужба, яка займалася військовим злочинцем Плотницьким, “з’ясовує стосунки” зі спецслужбою, яка є “дахом” військового злочинця Корнета”, – пояснив експерт.

У цій ситуації Карін допускає три варіанти переділу влади в “ЛНР”.

Варіант перший – це боротьба за фінансові контрабандні потоки та інше мародерство, яке можна здійснювати на окупованій росіянами частині Луганської області.

Варіант другий – це отримання всієї повноти влади на цій території. І тут вирішується, хто зі спецслужб Росії переможе – ГРУ або ФСБ.

“Тобто, в підконтрольній ГРУ і Суркову Донецькій області, – а Сурков, нагадаємо, кум Захарченка, – пиляють тільки ті, кому належить. У Луганській області, навпаки, боротьба йде кілька років. Грубо кажучи, пан Плотницький у цій внутрішньовидовій боротьбі вже знищив “Соплю” Дремова, Бетмена, Мозгового, в загальному, всіх, хто намагався прорватися до “його” годівниці. Зараз виникли Корнет і польові командири, які нібито приєдналися до нього, тобто або “консерви”, або завербовані ФСБ креатури”, – пояснив експерт.

Варіант третій – усунення Плотницького від влади з метою об’єднання окупованих територій Луганської і Донецької області в чергове непорозуміння зі столицею у Донецьку.

“Це спрощує і здешевлює для РФ утримування цих територій. Крім того, контроль над всіма потоками залишається у руках однієї людини. Помічнику президента РФ Владиславу Суркову падає бонус у вигляді об’єднаного фінпотоку”, – уклав він.

Як повідомляв “Обозреватель”, в окупованому Луганську 21 листопада люди, що представляються як “Беркут”, оточили центр міста і взяли “під охорону” адмінбудівлі заявивши, що це пов’язано з “проведенням навчань”.

За день до цього керівник “МВС ЛНР” Ігор Корнет був відсторонений від посади через звинувачення у захопленні житла жительки Луганська. Пізніше Корнет назвав повідомлення про його відставку “чутками”, заявивши, що “МВС” працює у штатному режимі”.

Пізніше з’явилася інформація, що в Луганську стався збройний заколот. Місто залишилося без телебачення і мобільного зв’язку. Також у мережі з’явилося відео військового вторгнення терористів “ДНР” і російських військових на територію області.