Переглядів: 54836

У Костянтинівці за підтримку бойовиків ДНР затримано трьох чоловіків

bezymyannyj

Поліція Донецької області затримала трьох мешканців Костянтинівки за підтримку бойовиків ДНР. Двоє затриманих заявили, що стояли на блокпостах «за ідею». Про це повідомив голова Нацполіції Донецької області В’ячеслав Аброськін на сторінці в Facebook.
«У різдвяні дні поліції Донецької області стало можливим затримати трьох жителів Костянтинівки, які жваво підтримували у 2014 році бойовиків ДНР», — розповів він.

За інформацією Аброськіна, серед них — чинний на той період майор міліції, начальник лінійного відділу міліції на станції Костянтинівка ЛО — станції Слов’янськ. Він був звільнений з органів внутрішніх справ тільки в листопаді 2014 року.

«Цей персонаж, колишній активний поборник ДНР, після подій «російської весни» став вести замкнутий спосіб життя, тим самим, намагаючись бути непримітним в надії на те, що його участь у ДНР залишиться невідомою», — зазначив Аброськін.

При цьому двоє інших затриманих заявили, що стояли на блокпостах «за ідею» і грошей не отримували. Після того, як бойовиків ДНР прогнали з Костянтинівки, спілкування з «товаришами» не підтримували і вирішили залишитися на підконтрольній Україні території.


Добавить комментарий

Війти за допомогою: