Навіть за даними брехливого кремлівського “Левада-центр”, вже зараз кількість росіян, що не підтримують “Л/ДНР” більше ніж тих хто підтримує – 43% проти 41%.

11 254 переглядів

Усе більше росіян виступають проти підтримки “Л-ДНР”

Дедалі менше росіян схвалюють підтримку Росією самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” 

Про це свідчать результати проведеного російським “Левада-центром” опитування, передає “РБК“.

Згідно з опитуванням, 41% респондентів висловилися за подальшу підтримку Росією невизнаних утворень на Донбасі. 6% вважають, що Москві варто підтримувати Київ у цьому конфлікті. Водночас 37% виступають проти того, щоб Москва підтримувала будь-кого в цій ситуації.

Соціологи “Левада-центру” вказують на тенденцію дедалі меншого інтересу росіян до питання можливого приєднання Донбасу до Росії. Спостерігається також і послаблення цікавості з боку росіян до конфлікту та ситуації в Україні загалом, якщо порівнювати з 2014-2015 роками.

На думку партнера Агентства стратегічних комунікацій Вадима Самодурова, у більшості росіян досі немає певності щодо питання, навіщо Росії підтримувати Донбас. Іншим фактором, що викликає невизначеність російських громадян щодо “ДНР” та “ЛНР” є те, що він назвав “правовим свавілям” на непідконтрольній Києву території Донбасу.